Wie wij zijn

Manifest van Stad & Co

Wij geloven dat brede samenwerking meer dan ooit nodig is voor vitale dorpen en steden. Opgaven als leefbaarheid, duurzaamheid en economische ontwikkeling kun je alleen samen en in samenhang met elkaar aanpakken. Daarom ligt onze focus op het bevorderen van publiek-private samenwerking.

Stad & Co’ers zijn energieke verbinders. We vertalen individuele belangen naar gemeenschappelijke doelen én zetten aan tot verandering. De impact die we maken is meetbaar, voelbaar en zichtbaar.

Iedere Stad & Co’er brengt een eigen set aan kennis, ervaring en expertise in. Onze bevlogen en ontwapenende houding vind je nergens anders. Zo maken wij samen de stad mooier.

Hoe wij werken

Samenwerking

Wij geloven in publiek-privaat samenwerken. Dit bevorderen we door overal waar we komen mensen en organisaties met elkaar te verbinden, ruimte te maken voor alle belangen aan tafel, nieuwe manieren te vinden om krachten te bundelen en de vorming van publiek-private samenwerkingsverbanden te stimuleren.

Onderzoek

Goed onderzoek maakt het mogelijk oorzaken en achtergronden van veranderende situaties goed te doorgronden vóór er oplossingen worden bedacht. Een combinatie van kwalitatief én kwantitatief onderzoek zien we als de basis van een aanpak met impact.

Participatie

Participatie zorgt ervoor dat plannen beter aansluiten op de behoefte van (beoogde) gebruikers, wat de kans op succes vergroot. We zetten verschillende on- en offline methoden in en streven ernaar dat alle belanghebbenden deelnemen, elkaar verstaan én begrijpen.

Draagvlak

Draagvlak creëren gaat om commitment verwerven voor plannen én de uitvoering. Met name voor ondernemers, overheden, ontwikkelaars en marktpartijen is draagvlak vanuit de achterban onmisbaar. We zetten altijd in op communicatie tussen en met alle partijen.

Word jij onze nieuwe collega?

Ben je op zoek naar een leuke baan of een leerzame stage en naar de allerleukste collega’s ever bij een ambitieus en kleinschalig adviesbureau met een duidelijke eigen missie en visie? Gevonden!

 

Ons team

catherine@stadenco.nl
0615362001

Catherine Bolhuis

partner

eugene@stadenco.nl
0653587788

Eugène van Gerwen

oprichter en senior adviseur

farzad@stadenco.nl
0619666519

Farzad Ghaus

oprichter en managing partner

floor@stadenco.nl
0611645444

Floor Thomasse

senior adviseur

Janneke@stadenco.nl
0615362319

Janneke den Ouden

partner

jorge@stadenco.nl
0645302410

Jorge van Vliet

senior adviseur

karin@stadenco.nl
0653100988

Karin van Vliet

senior adviseur

lars@stadenco.nl
0615261671

Lars Fassbender

adviseur

leonie@stadenco.nl
06 20524584

Leonie Stekelenburg

senior adviseur

marius@stadenco.nl
0613635249

Marius Drissen

senior adviseur

marlot@stadenco.nl
0611196686

Marlot van Dijken

senior adviseur

pascal@stadenco.nl
0615146644

Pascal Spijkerman

partner

peggy@stadenco.nl
0654661603

Peggy Smulders

adviseur

peter@stadenco.nl
0631692519

Peter van Gool

senior adviseur

quint@stadenco.nl
0615949895

Quint Vaneker

adviseur

robbert@stadenco.nl
0652551975

Robbert Willems

communicatiespecialist

romy@stadenco.nl
06 27526233

Romy Beukeboom

adviseur en onderzoeker

salma@stadenco.nl
0625397441

Salma Belmoussa

adviseur