Stad&Co

Team

Farzad Ghaus

Directeur / Senior projectmanager
farzad@stadenco.nl
0619666519

Eugène van Gerwen

Directeur / Senior projectmanager
eugene@stadenco.nl
0653587788

Oprichters

Stad & Co is opgericht door Farzad Ghaus en Eugène van Gerwen. Zij hebben in 2015 hun kennis en expertise gebundeld door hun bedrijven (Polyground en Advieszaken) samen te voegen. Stad & Co heeft meer dan 25 jaar kennis en ervaring in de stedelijke economie.

Floor Thomasse

Senior projectmanager
floor@stadenco.nl
0611645444

Eric Duffhuis

Senior projectmanager
ericduffhuis@stadenco.nl
0631979225

Eline Diesvelt

Junior projectmanager
eline@stadenco.nl
0652852649

Martijn Verdult

Senior projectmanager
martijn@stadenco.nl
0645460116

Kernwaarden

Stad & Co gaat persoonlijke en duurzame relaties aan en werkt samen op basis van vertrouwen. We zijn resultaatgericht, zetten graag een stapje extra, varen op ons eigen kompas als de situatie daarom vraagt en we hebben een scherp oog voor de behoeften en belangen van alle betrokkenen. Onze inspanningen zijn er altijd op gericht anderen het beste uit zichzelf te laten halen en collectief échte en merkbare verbeteringen te realiseren.

Rachida Fethi

Medior projectmanager
rachida@stadenco.nl
0615949895

Koosje Laan

Senior projectmanager
koosje@stadenco.nl
0620936918

Peggy Smulders

Medior projectmanager
peggy@stadenco.nl
0654661603

Eveline van der Vliet

Communicatiespecialist
eveline@stadenco.nl
0653931446

Filosofie

De Nederlandse samenleving is complex geworden en vraagt voortdurend om nieuwe kennis, competenties en netwerken van iedereen die er deel van uitmaakt. Stad & Co staat middenin de maatschappij en helpt, gidst, coacht, adviseert, regelt en organiseert. Gedreven, gepassioneerd, betrokken. En ook nuchter, onafhankelijk en verantwoordelijk.

Onze drijfveer is simpel en ambitieus tegelijk: samen de stad mooier maken. Hoe? Door mensen en partijen te verbinden en met alles wat we in huis hebben te steunen bij het verbeteren van hun eigen omgeving. Al onze kennis delen we daarbij graag vrijuit.

Marlot van Dijken

Junior communicatie- en projectmanager
marlot@stadenco.nl
0611196686

Christelle Keizer

Medior projectmanager
christelle@stadenco.nl
0626712675

Roos Vermijs

Junior projectmanager
roos@stadenco.nl
0655262833

Elsbeth Boer

Medior projectmanager
elsbeth@stadenco.nl
0611495925

Nicole Haas

Medior projectmanager
nicole@stadenco.nl
0652551975

Jolanda Hakkel

Bureaumanager
jolanda@stadenco.nl
06 24 57 93 33

Annemiek van Bentem

Senior projectmanager duurzaamheid
annemiek@stadenco.nl
06 23 80 59 84

Business Friend

Stad & Co is een Business Friend van War Child. War Child zet programma’s op voor oorlogskinderen om hun trauma's te verwerken en een waardevolle toekomst op te kunnen bouwen.

Contact

Stad & Co - met vestigingen in Amterdam en Eindhoven - is actief in heel Nederland. Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen of andere vragen? Bel of stuur een mailtje en we nemen contact op!